Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 7'0" |
| Weight | 352 lbs |
| Wingspan | 7'9" |
| Standing Reach | 9'1" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 500 lbs |
| Squat | 624 lbs |
| Deadlift | 800 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.2 sec |
| Vertical Jump | 48'0" |
| Broad Jump | 12'11" |
| Shuttle | 3.8 sec |