Dyzier Carter's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | |
| Teams | #11 • ATH, WR |
| Height | 6'0" |
| Weight | 188 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 320 lbs |
| Squat | 485 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.48 sec |
| Vertical Jump | 35'0" |
| Broad Jump | 9'8" |
| Shuttle | 4.32 sec |