Dylan Gilderhus's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | |
| Club Teams | Seattle Select 12th Grade Seattle Select UAA |
| Height | 6'1" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Year Joined |
|
| Location |
|

5xPlayer of the Game