Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.2 |
| AP Classes | Ap biology |
| Height | 5'7" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 215 lbs |
| Squat | 375 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| Vertical Jump | 34'0" |



| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|