Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'1" |
| Weight | 185 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 160 lbs |
| Squat | 255 lbs |
| Deadlift | 225 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.2 sec |
| Vertical Jump | 24'0" |
| Broad Jump | 6'8" |