Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.7 |
| Honors Classes | Honors Geometry |
| Height | 6'2" |
| Weight | 275 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 215 lbs |
| Squat | 280 lbs |
| Deadlift | 300 lbs |

