Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.45 |
| AP Classes | AP US history and AP precalculus |
| Height | 5'11" |
| Weight | 305 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 505 lbs |
| Deadlift | 560 lbs |
| Vertical Jump | 23'0" |
| Broad Jump | 6'4" |