Sam Schmeling's Bio
Bio
- Leader - Extremely Competitive - Aggressive on the field - Anything to win
- Leader - Extremely Competitive - Aggressive on the field - Anything to win
| Height | 5'10" |
| Weight | 190 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 305 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 455 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 29'0" |
6xPlayer of the Game