Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 295 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 250 lbs |
| Squat | 515 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 6 sec |
| Broad Jump | 6'0" |
| Shuttle | 6.55 sec |