Liam Waldeck's Bio
Bio
6'2 240 lbs Class of 2026 LT #75 Wheeling Park High School - West Virginia 4.25 GPA TWBAI
6'2 240 lbs Class of 2026 LT #75 Wheeling Park High School - West Virginia 4.25 GPA TWBAI
| GPA | 4.25 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 240 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.3 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 8'1" |