Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'9" |
| Weight | 145 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 6'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 170 lbs |
| Squat | 325 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Vertical Jump | 31'0" |
| Broad Jump | 8'10" |