Eli Lacey's Bio
Bio
Multi-sport Athlete in Cheyenne Wyoming, aspiring college football player.
Multi-sport Athlete in Cheyenne Wyoming, aspiring college football player.
| GPA | 3.85 |
| AP Classes | AP World History Modern , AP English Lit and Comp, and AP Environmental Science |
| Honors Classes | Honors Algebra 1, Honors English 9, and Honors English 10 |
| Height | 5'11" |
| Weight | 158 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 385 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 28'0" |
| Broad Jump | 7'5" |




