Angel Hernandez's Bio
Bio
Can run the floor, if you need to get a bucket I can get it. I play good defense and have a three ball
Can run the floor, if you need to get a bucket I can get it. I play good defense and have a three ball
| Height | 6'2" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 9'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 235 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Broad Jump | 10'4" |