8/25 |
Fossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Fossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Finals |
6-2 |
6-3 |
|
|
W |
8/28 |
Kent Denver (Englewood, CO) |
Tyler HaymonsKent Denver (Englewood, CO) |
Finals |
6-0 |
6-2 |
|
|
W |
8/31 |
Ralston Valley (Arvada, CO) |
Connor Gordon & Joey RillosRalston Valley (Arvada, CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/9 |
Mullen (Denver, CO) |
Aiden Guthrie & Carson DukeMullen (Denver, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/11 |
Cherry Creek Invite (Greenwood Village, CO) |
Andrew Ballenger & Matt PetersonCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Semi-Finals |
7-5 |
6-0 |
|
|
W |
9/11 |
Cherry Creek Invite (Greenwood Village, CO) |
Kyle Davidson & Sebastian MoyNiwot (CO) |
Round 1 |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/11 |
Cherry Creek Invite (Greenwood Village, CO) |
Cherry Creek Blue (Greenwood Village, CO) |
Finals |
6-2 |
6-4 |
|
|
W |
9/14 |
Grandview (Aurora, CO) |
Alex Eckley & Caleb HodgesGrandview (Aurora, CO) |
Finals |
|
|
|
|
T |
9/17 |
Denver East (Denver, CO) |
Cole Protass & Trevor HajekDenver East (Denver, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/20 |
Fairview (Boulder, CO) |
Richie Boston & Noah BodnerFairview (Boulder, CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/22 |
Arapahoe (Centennial, CO) |
Connor McDermott & Cole GarsideArapahoe (Centennial, CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/25 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Eli Hallock & Spencer StanleyHeritage (Littleton, CO) |
Round 2 |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
9/25 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Round 3 |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/25 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Asher Kiser & Luke BrooksAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Round 1 |
6-2 |
6-2 |
|
|
W |
9/25 |
Pueblo South Invitational (Pueblo, CO) |
Logan Weems & Graham BeukelmanValor Christian (Highlands Ranch, CO) |
Round 4 |
7-5 |
4-6 |
6-2 |
|
W |
9/28 |
Regis Jesuit (Aurora, CO) |
Charlie Jenkins & Tanner SmithRegis Jesuit (Aurora, CO) |
Finals |
6-3 |
7-6 (8-6) |
|
|
W |
10/6 |
Class 5A Region 2 (Greenwood Village, CO) |
Samuel Decker & Alexander WestholmRalston Valley (Arvada, CO) |
Semi-Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
10/6 |
Class 5A Region 2 (Greenwood Village, CO) |
Landon Faber & Paul GibasLegend (Parker, CO) |
Finals |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |