Aspen Guymon's Bio
| Plays | Volleyball, Softball |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #2 • 2B, SS, P |
| Club Teams | Tsunami 17s AZ Strike |
| Height | 5'5" |
| Wingspan | 5'5" |
| Standing Reach | 6'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 85 lbs |
| Squat | 200 lbs |
| Deadlift | 200 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|

1xPlayer of the Game