Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'2" |
| Weight | 157 lbs |
| Standing Reach | 7'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 140 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 325 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |