Cole Tate's Bio
| Plays | Baseball, Football, Soccer |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #15 • 3B, OF #10 • K #10 • MF • Captain |
| Height | 5'9" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 170 lbs |
| Squat | 250 lbs |
| Deadlift | 300 lbs |
1xPlayer of the Game