Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'10" |
| Weight | 225 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 385 lbs |
| Squat | 545 lbs |
| Deadlift | 625 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.67 sec |
| Vertical Jump | 31'0" |
| Shuttle | 4.43 sec |