Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 4'0" |
| Weight | 220 lbs |
| Wingspan | 7'11" |
| Standing Reach | 5'0" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 50 lbs |
| Squat | 750 lbs |
| Deadlift | 50 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Vertical Jump | 21'0" |
| Broad Jump | 6'6" |
| Shuttle | 4.5 sec |