Madyson Espino's Bio
Bio
#5 | Varsity | Utility
#5 | Varsity | Utility
| GPA | 3.5 |
| Height | 5'5" |
| Weight | 140 lbs |
| Wingspan | 5'3" |
| Standing Reach | 6'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 100 lbs |
| Squat | 150 lbs |
| Deadlift | 150 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.5 sec |
| Vertical Jump | 4'0" |
| Broad Jump | 6'4" |
| Shuttle | 5.3 sec |




| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|