Daniel Morar's Bio
Bio
Sensational
| Plays | Golf, Volleyball, Basketball, Soccer |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | Position: MB #11 • SF, W #11 • FORW • Captain |
Sensational
| GPA | 3.5 |
| ACT | 36 |
| SAT | 1600 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 169 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 185 lbs |
| Vertical Jump | 34'0" |