Adrian Pina's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #23 • RB, DB |
| GPA | 3.6 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 190 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 250 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 385 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.86 sec |
| Broad Jump | 8'8" |
| Shuttle | 4.61 sec |