Elijah Vasquez's Bio
| Plays | Football, Basketball |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | #8 • WR, DB #10 • C, F |
| GPA | 3.8 |
| AP Classes | Ap Economics and Ap Government |
| Height | 6'2" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 215 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 485 lbs |
