Payton Bolkovatz's Bio
| Plays | Baseball, Track & Field, Basketball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #33 • CF #1 • PG, SG |
| Club Teams | Rough riders 10th Grade Colorado rough riders 17u |
| Height | 5'11" |
| Weight | 140 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 7'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 215 lbs |
| Vertical Jump | 37'0" |
| Broad Jump | 8'9" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|
2xPlayer of the Game