Noah Martin's Bio
| Plays | Baseball, Track & Field, Football, Basketball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #5 • QB, RB #32 • F |
| Height | 5'10" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 210 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 420 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.85 sec |
| Broad Jump | 10'1" |