Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.83 |
| Honors Classes | Honors Bio and Honors Physics |
| Height | 5'8" |
| Weight | 162 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 170 lbs |
| Squat | 185 lbs |
| Deadlift | 310 lbs |
| Vertical Jump | 24'0" |
| Broad Jump | 8'9" |