Keith Schmidt's Bio
Bio
Im currently a freshman in highschool playing varsity in all of my sports im 6'2 and very coach able.
Im currently a freshman in highschool playing varsity in all of my sports im 6'2 and very coach able.
| Height | 6'3" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 6'9" |
| Standing Reach | 8'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |

