Casten Carver's Bio
| Plays | Soccer, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #9 • HB, MF #37 • K |
| Club Teams | AFC Lightning Griffin 09 U16 AFC Lightning Griffin |
| Height | 5'11" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|