Roland Lynch's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #10 • MF, STRK • Captain |
| Club Teams | AFC Lightning U19 AFC Lightning Griffin |
| Height | 6'0" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|