Rush Guerrero's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #11 • D, HB |
| Club Teams | Lightning U17 AFC Lightning Griffin |
| Height | 6'0" |
| Weight | 150 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 185 lbs |
| Deadlift | 115 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|