Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.2 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 190 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 295 lbs |
| Squat | 440 lbs |
| Deadlift | 480 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Broad Jump | 9'0" |
