Davon Wright's Bio
Bio
Davon Wright 235 bench 250 power clean 450 squat Best runningback in clayton county Georgia
Davon Wright 235 bench 250 power clean 450 squat Best runningback in clayton county Georgia
| GPA | 3.5 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 235 lbs |
| Squat | 450 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.53 sec |