Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4 |
| Height | 5'7" |
| Weight | 135 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 105 lbs |
| Squat | 205 lbs |
| Deadlift | 200 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Broad Jump | 9'0" |


