Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4 |
| SAT | 1340 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 190 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 8'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 375 lbs |
| Deadlift | 455 lbs |


