Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.6 |
| Honors Classes | Honors English and Honors Earth Science |
| Height | 5'8" |
| Weight | 190 lbs |
| Wingspan | 5'8" |
| Standing Reach | 7'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 290 lbs |