Fallon Millican's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #24 • PF, SG |
| Club Teams | MV HS Girls White 11th Grade Complete Athlete Northwest |
| GPA | 3.8 |
| SAT | 970 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |


| Year Joined |
|
| Location |
|