Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'9" |
| Weight | 155 lbs |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 345 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 34'0" |
| Broad Jump | 10'4" |