Max Utley's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #22 • SG #22 • RB, WR |
| GPA | 3.3 |
| SAT | 950 |
| Honors Classes | HONORS Math |
| Height | 5'6" |
| Weight | 170 lbs |
| Bench | 184 lbs |
| Squat | 265 lbs |
| Deadlift | 320 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.16 sec |
| Vertical Jump | 21'0" |
| Broad Jump | 9'2" |
| Shuttle | 9.9 sec |


