Teagan Brown's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | #11 • PG, G |
| Club Teams | Hooptown elite 9th Grade Hooptown Elite |
| GPA | 4 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 135 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 235 lbs |
| Deadlift | 225 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|