Isai Herrera's Bio
| Plays | Baseball, Basketball, Football |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #15 • 1B, P #70 • T, DT |
| GPA | 3.5 |
| Height | 6'4" |
| Weight | 255 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.02 sec |
| Shuttle | 4.8 sec |