Tristan Drabik's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #00 • GK |
| Club Teams | Inter U15 Chicago Inter ECNL 2010 |
| Height | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 150 lbs |
| Squat | 180 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.8 sec |
| Shuttle | 5 sec |





| Year Joined |
|
| Location |
|
4xPlayer of the Game