Dean Cundari's Bio
| Plays | Baseball, Soccer |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #3 • P, OF |
| Height | 6'0" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 6'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 360 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.211 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 8'0" |
| Shuttle | 4.724 sec |