Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.8 |
| Height | 5'11" |
| Weight | 149 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 6'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |