HollywoodQ Fly's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #24 • PG, SG #4 • WR, DB |
| Club Teams | Boom U16 Midwest Boom National |
| GPA | 4 |
| ACT | 36 |
| SAT | 1500 |
| Honors Classes | honors gooning |
| Height | 6'4" |
| Weight | 188 lbs |
| Wingspan | 7'3" |
| Standing Reach | 6'8" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 100 lbs |
| Squat | 128 lbs |
| Deadlift | 779 lbs |
| 40 Yard Dash | 6.33 sec |
| Vertical Jump | 44'0" |
| Broad Jump | 2'10" |
| Shuttle | 12 sec |

| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|
10xPlayer of the Game