Lucas Godinez's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | #16 • D |
| Club Teams | Force U15 Fayetteville Soccer Club |
| Height | 5'9" |
| Weight | 121 lbs |
| Wingspan | 5'8" |
| Standing Reach | 7'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|