Evan Tilley's Bio
| Plays | Basketball, Soccer |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #13 • G #17 • MF |
| Club Teams | TCSC 09 N/A TCSC |
| Height | 5'10" |
| Weight | 150 lbs |
| Standing Reach | 7'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 240 lbs |
| Deadlift | 230 lbs |
| Vertical Jump | 35'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|
1xPlayer of the Game