Smith Gordon's Bio
Bio
Hard-nosed athlete that is team minded
Hard-nosed athlete that is team minded
| GPA | 4 |
| ACT | 24 |
| AP Classes | AP ART |
| Height | 5'11" |
| Weight | 155 lbs |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 335 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.32 sec |
| Vertical Jump | 34'0" |
| Broad Jump | 9'10" |