Liam Davis's Bio
Bio
trying to be the best i can. 12 years⚽️
trying to be the best i can. 12 years⚽️
| Height | 6'2" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 8'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 190 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| Vertical Jump | 28'0" |