Carson Miller's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #8 • WR, K, CB |
| GPA | 3.89 |
| AP Classes | Dual Credit US History and AP World History |
| Height | 6'3" |
| Weight | 183 lbs |
| Wingspan | 6'6" |
| Standing Reach | 8'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |