Ashlyn Elder's Bio
| Plays | Softball, Flag Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #25 • WR, C, LB |
| Club Teams | Firecrackers 18U Firecrackers 18G Sasaki |
| Height | 5'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 210 lbs |
| Deadlift | 200 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|